Semináře-Tábory

LVT Heřmanův Městec

Po táboře ve Dvoře který byl zaměřený hlavně na obrany jsme vyrazily na tábor do Heřmanova Městce který byl zaměřený hlavně na poslušnost a stopu. Poslušnost s naší Gábinou Macounovou a stopu s Milenou Pufrovou. Náš trenér pro stopu, ale zůstává Antonín Jun a tak stopa byla hlavně pro zdokonalení. První den tábora jsme trénink postavily jako kdyby jsme přijely na mistrovství. Byly tam pro nás ideální podmínky-cizí lidé, cizí plac a noc na cizím místě. Bohužel to nedopadlo úplně podle našich představ. Byly jsme z toho oba rozhození a výkon nebyl takový jak jsme očakávaly. Zkrátka dobrý trénink, který nás upozornil na nedostatky a my měly celý týden na jejich odstranění. 2x jsme využily na stopách cizího kladeče kterým byla Aneta Prachatická. Tábor nám dal hodně nových zkušeností a dobře nás připravil na následnou zkoušku IPO3.

betty00.rajce.idnes.cz/LVT_Hermanuv_Mestec/

LVT Dvůr Králové nad Labem

Stejně jako minulý rok jsme se i letos zúčastnily výcvikového tábora ve Dvoře Králové. Pro nás byl tábor přínosný opět v přípravě a to hlavně obran s Tomášem Urbanem a Ladislavem Vitvarem na zkoušku IPO3 a mistrovství republiky DB IPO3 2015. Čekal nás i výcvk stop na nádherných terénech v okolí Dvora. Opět jsme si jeden den udělaly výcvikovou pauzu a navštívily jsme zoo. Celý týden panovaly velká vedra a my jsme se koupaly v řece za cvičákem. Bohužel pravděpodobně práve z řeky dostal Sorbon urpuný průjem s kterým jsme nakonec skončily na veterině a byly jsme nuceni tábor předčasně ukončit. I tak jsme si to moc užily a moc za něj děkujem.

 

betty00.rajce.idnes.cz/Z_tabora_do_ZOO/

LVT Dvůr Králové nad Labem

Zúčastnily jsme se výcvikového tábora ve Dvoře Králové pod vedením Obrany Tomáš Urban a Poslušnost Zuzana Smrčková. Cvičily jsme převážně obrany a stopy. Protože kousek od nás na Rozkoši probíhal výcvikový tábor s Gábinou, tak jsme toho využily a poslušnost jsme jezdily cvičit tam. Díky skvělým lidem ze Dvora se nám naskytla příležitost vyzkoušet si trénink na stadionu, což jsme samozřejmě ihned využily. Byla to pro nás skvělá zkušenost a moc za ni děkujeme. Tábor nám dal mnoho nových zkušeností a moc moc jsme si ho užily. Už se těšíme na příští rok :)


více na betty00.rajce.idnes.cz/LVT_Dvur_2014/

Vánoční neděle s Gábinou Macounovou a Markem Urbanem

První prosincový den jsme se vypravily na Spytu kde právě probíhal výcvikový víkend s Gábinou a Markem. Díky našemu figurantovi Tomášovi který nám domluvil trénink jsme měly možnost si s oběma zacvičit poslušnost a obrany. Byla strašná zima, ale dík skvělé atmosféře která tu panovala jsme vydržely do konce. Načerpala jsem spoustu nových zkušeností které hned začnu praktikovat ve výcviku. 

 

Výcvikový tábor Kácov

Včera v poledních hodinách jsme se vrátily ze sedmidenního tábora v Kácově. Okolí Kácova je opravdu úchvatné. Krásné lesy, řeka Sázava a především louky na stopy. Bohužel jsme hned na začátku přišly o figuranta kvůli zdravotním problémům. Takže jsme celý týden věnovaly stopám, poslušnosti a přípravám na bonitaci. I přes vedra která nás trápila celý týden, jsme si se skvělou partou tábor užily ;-)

 

Dorbročinná sobota

Zúčastnily jsme se obranářšké soboty s jedněmi z nejlepších figurantů Tomášem Urbanem, Merkem Urbanem a Jiřím Šmídem. Obrany se konaly na krásném cvičáku ve Dvoře Králové nad Labem. Počasí nám přálo a panovala skvělá přátelská atmosféra. Klukům moc děkujem za vydařený den.